For orders of $30 and above use code BULKFOOD34 for a discount!

Collection: Snacks by the pound

All products in this category are priced and sold in pounds.
50 products
  • Okra Chips
    Regular price
    $13.40
    Sale price
    $13.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Assorted Jordan Almonds
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Covered Raspberry Jelly Rings
    Regular price
    $12.49
    Sale price
    $12.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Animal Crackers
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk Chocolate Peanut Butter Pretzels
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Milk Chocolate Peanut Butter OMG's
    Regular price
    $8.88
    Sale price
    $8.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla Almons OMG's
    Regular price
    $8.88
    Sale price
    $8.88
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pretzels
    Regular price
    from $3.29
    Sale price
    from $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salted Caramel Mini Pretzels
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter Filled Pretzels
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 5 Flavor Popcorn Crunch
    Regular price
    $8.73
    Sale price
    $8.73
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepperoni Sticks
    Regular price
    from $15.76
    Sale price
    from $15.76
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettle Corn
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ballpark Popcorn Crunch
    Regular price
    $8.73
    Sale price
    $8.73
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caramel Popcorn
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rainbow Popcorn
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Popcorn
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheddar Cheez Powder
    Regular price
    $5.61
    Sale price
    $5.61
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • French Onion Dip Mix
    Regular price
    $9.66
    Sale price
    $9.66
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Ranch Dip Mix
    Regular price
    $9.60
    Sale price
    $9.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Snaps
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Crunch
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Brittle
    Regular price
    $4.59
    Sale price
    $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seasoned Rye Bagel Chips
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out